CC 't Vondel

Cultuurcentrum ’t Vondel vzw
J. Possozplein 40
1500 Halle
02 365 98 27

vondel@halle.be 


Openingsuren

September tot en met juni:
di tot vr: 9u tot 12u en 14u tot 16u.
Juli & augustus:
di tot vr van 9u tot 12u.

Uitgezonderd sluitingsperiode van 24 dec tot en met 4 jan en van 20 jul tot en met 20 aug.
Gesloten op feestdagen.

Maaike Jakobsen

Directeur

maaike.jakobsen@halle.be

02 365 98 03

0476 60 64 71

Teamverantwoordelijke CC 't Vondel & Dienst Evenementen Stad Halle. Contactpersoon Corona


Carina Carruet

Stafmedewerker

carina.carruet@halle.be
02 365 98 02


Programmator: Kunsten


Marc De Coster

Stafmedewerker

marc.decoster@halle.be
02 365 98 07


Programmator: film
Projecten: November Wereldmaand, Zennetoer
Regionale werking


Loes De Dobbeleer

Stafmedewerker

loes.dedobbeleer@halle.be
02 365 98 09


Programmator: familie
Vormingen voor kinderen/jongeren
Projecten: Ezelsoor, Toernee Kadee, Zennefeest en Warandedag.


Tim Merckx

Stafmedewerker

tim.merckx@halle.be
02 365 98 10


Programmator: avond
Vormingen volwassenen
Projecten: Zennefeest, Cultuurfeest, 11 juli viering, Kunstenbo(!)sdesarts en MEWE festival.


 

Communicatieverantwoordelijke (wordt aangeworven)


Communicatie
Vondelflash en seizoensbrochure


Gudrun Pletinckx

Stafmedewerker

gudrun.pletinckx@halle.be
02 365 98 08

Programmator: scholen


Kim Hannon

Administratief medewerker

kim.hannon@halle.be
02 365 98 13


Algemene administratie, balie, ticketverkoop en communicatie


Fabienne Vanderheyden

Administratief medewerker

fabienne.vanderheyden@halle.be
02 365 98 11

Algemene administratie, balie, ticketverkoop en zalenverhuur


Ingrid Wouters

Administratief medewerker

ingrid.wouters@halle.be
02 365 98 12

Algemene administratie, balie, ticketverkoop en zalenverhuur vergaderzalen


Kristof Jacob


Hoofd theatertechnicus


kristof.jacob@halle.be
02 365 98 14


Pascal Heremans


Theatertechnicus


William Petersborg

Theatertechnicus


Luka Filez

Theatertechnicus


Dimitri Azare

Theatertechnicus


Valérie Nuyttens

Conciërge

concierge.vondel@halle.be
0471 08 56 98


Tanja Perez

Technisch-logistieke medewerker


Phun Neang

Technisch-logistieke medewerker