Wie is wie

Maaike Jakobsen

Directeur

maaike.jakobsen@halle.be
02 365 98 06
0476 60 64 71

Teamverantwoordelijke CC 't Vondel & Dienst Evenementen Stad Halle. Contactpersoon Corona


Carina Carruet

Stafmedewerker

carina.carruet@halle.be
02 365 98 02


Coördinatie administratie & zakelijke ondersteuning
Kunsten


Marc De Coster

Stafmedewerker

marc.de.coster@halle.be
02 365 98 07


Programmator: film
Projecten: November Wereldmaand, Zennetoer
Regionale werking


Loes De Dobbeleer

Stafmedewerker

loes.de.dobbeleer@halle.be
02 365 98 09


Programmator: familie
Vormingen voor kinderen/jongeren
Projecten: Ezelsoor, Toernee Kadee, Zennefeest en Warandedag.


Tim Merckx

Stafmedewerker

tim.merckx@halle.be
02 365 98 10


Programmator: avond
Vormingen volwassenen
Projecten: Zennefeest, Cultuurfeest, 11 juli viering, Kunstenbo(!)sdesarts en MEWE festival.


Mira Sissau

Stafmedewerker

mira.sissau@halle.be
02 365 98 09

Communicatie.
Vondelflash en seizoensbrochure
Vorming volwassenen
Projecten: Lab Curieus


Gudrun Pletinckx

Stafmedewerker

gudrun.pletinckx@halle.be
02 365 98 08

Programmator: scholen


Kristof Jacob

Hoofd theatertechnicus

kristof.jacob@halle.be
02 365 98 14


Yentl Bonnewyn

Theatertechnicus


Pascal Heremans

Theatertechnicus


Kim Hannon

Administratief medewerker

kim.hannon@halle.be
02 365 98 13


Algemene administratie, balie, ticketverkoop en communicatie


Fabienne Vanderheyden

Administratief medewerker

fabienne.vanderheyden@halle.be
02 365 98 11

Algemene administratie, balie, ticketverkoop en zalenverhuur


Ingrid Wouters

Administratief medewerker

ingrid.wouters@halle.be
02 365 98 12

Algemene administratie, balie, ticketverkoop en zalenverhuur vergaderzalen


Valérie Nuyttens

Conciërge

concierge.vondel@halle.be
0471 08 56 98


Bert Denayer

Technisch-logistieke medewerker


Tanja Perez

Technisch-logistieke medewerker


Phun Neang

Technisch-logistieke medewerker


Sandra Fekete

Technisch-logistieke medewerker


Cookies

We maken gebruik van cookies en vergelijkbare technieken om het gebruik van de website te analyseren, om het mogelijk te maken content van derden af te beelden, zoals ook video’s, en voor verschillende andere toepassingen. Deze cookies worden ook geplaatst door derden. Door ‘akkoord’ te klikken, stemt u hiermee in. Als u niet akkoord bent, kunt u via de knop ‘Instellingen aanpassen’ uw voorkeuren opgeven. Meer informatie…

Cookies zijn nodig om de website goed te laten functioneren. Zo wordt uw winkelmandje onthouden tijdens de bestelling en kunt u inloggen op de website.

Maar cookies zijn ook nodig om de ervaring op de website te verrijken. Bijvoorbeeld media van derde partijen, zoals video's, gaan vaak gepaard met cookies. Ook houden we statistieken bij om de site doorlopend te verbeteren.

Als laatste worden cookies ook gebruikt om informatie rond onze marketing-activiteiten, zoals nieuwsbrieven en advertenties, zo efficiënt en persoonlijk mogelijk uit te kunnen uitvoeren.

Cookie instellingen