Privacy en ik (geannuleerd)

Tim Verheyden
Lezing
  • zo 13.03.22
    14u00 - 15u30
    JC De Kazerne, Halle
    Ontmoetingsruimte
    Geweest

Slimme camera’s: je vindt ze overal op de Vlaamse wegen.

Deze zijn vooral bedoeld om zware criminaliteit te achterhalen maar ook, in tijden van Corona, als controle op de avondklok en om de bevolkingsmassa’s te monitoren. Naast slimme camera’s warmtesensoren en drones delen telecombedrijven via een tracingapp onze verplaatsingen, weliswaar anoniem.

Hoe anoniem dit allemaal verloopt kom je te weten in de lezing ‘Privacy en ik’. Hierin geeft Tim tips en tricks hoe we ervoor kunnen zorgen dat we online wat anoniemer zijn. Op welke manier de Big Tech bedrijven zoals Facebook, Google en Apple met onze gegevens omgaan komt ook aan bod.

"‘Privacy & ik’ telde zelden nieuwe invalshoeken, maar was wel een extensieve samenvatting van de vragen die een mens zich kan stellen bij hoe hij gezien wordt door zijn overheid. Letterlijk en figuurlijk."
★★★☆☆ Humo TV

Onderdeel van

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief