Clara Hermans

Leeghoofd (4+)

kinderenvandevilla
Paasvakantie
  • di 09.04.24
    15u00
    Cultuurcentrum 't Vondel, Halle
    Concertzaal
    Geweest

Een theatraal, woordloos en muzikaal gedicht waarin zintuigen de hoofdrol spelen.

Een jongen zet een grote, witte bol op zijn hoofd. Vanaf dan is hij Leeghoofd die leeft in zijn eigen bizarre wereld. Met stickers, trechters, voetbalsokken en ander materiaal maakt hij ogen, oren, mond en neus. Hij vertrekt op ontdekkingstocht en tast zijn omgeving op speelse wijze af.

Leeghoofd werd geselecteerd voor Het Theaterfestival 2014 en speelde meer dan 300 keer in binnen- en buitenland. Kinderenvandevilla herneemt met veel plezier deze succesvoorstelling die in 2013 het licht zag in coproductie met Tuning People.

'Zelfs met klanken maakt Leeghoofd beelden. (…) met niet meer dan platte plastic toch volle pret en poëzie creëren, in een onstuimig ritme dat je zelden op scène ziet. Met brio bewijst Leeghoofd dat theater geen bubbel is, of verbeelding een lege doos. Je beseft weer dat de banaliteit van de realiteit, niet aan de realiteit ligt maar aan jezelf.'
Wouter Hillaert, De Standaard ****

'Een verfrissende ode aan de fantasie die elke mens deugd doet. Als happen in jouw lievelingstaart.'
Els Van Steenberghe, Knack Focus ****

 

Credits

Spel: Roel Swanenberg
Regie: Jef Van gestel
Geluidsontwerp: Wannes Deneer
Kostuums: Maartje Van Bourgognie
Lichtontwerp en techniek: Jean-Lou Caglar
Bewegingsadvies: Karolien Verlinden

Deze productie kwam tot stand in coproductie met Tuning People, met de steun van STROOM, de cultuursubsidie voor beloftevol talent van de provincie Limburg en De Vlaamse Gemeenschap, Kunsten en Erfgoed

Zet mij op de wachtlijst

Wenslijstje

Toegevoegd:

Ga naar wenslijstje

Inschrijven voor onze nieuwsbrief